אודות מק מערכות מחשבים

מי אנחנו?

מק מערכות מחשבים הינה חברת מיחשוב, אשר קיימת מספר שנים המתמחה בתחום המיחשוב יעוץ והקמת מערכי מחשוב מתקדמים לעסקים וארגונים ברחבי ישראל. כמו כן – שירותי מחשוב לעסקים פתרונות התקשורת, סיסטם, אבטחת מידע, הקמת סביבות שרתים מרובת משתמשים תמיכה ותחזוקת לעסקים.

החברה מציעה ללקוחותיה סל פתרונות מיחשוב בהתאם לצרכים המשתנים בעולם המיחשוב. החברה מציעה ללקוחותיה את מיטב הפתרונות והטכנולוגיות הקיימים בשוק ועובדת בשיתוף פעולה עם מגוון רחב של שותפים עסקיים.

מק מערכות מחשבים משלבת את כל האלמנטים הנדרשים להצלחה והבנת הצרכים העסקיים של לקוחותינו, ידע טכנולוגי עדכני וניסיון עתיר שנים. כל אלו מובילים לייעול תהליכי העבודה של לקוחותינו, והפחתת הוצאות הארגון.

על השירות שלנו

אנחנו הפתרון הכולל בכל הקשור לנושא המחשוב, תקשורת, אבטחת מידע, תשתיות, שרתים, הוירטואליזציה ומתן פתרונות אונליין לעסקים ופרטיים ..
כיום  מק מערכות מחשבים מעניקה שירות לעשרות לקוחות עסקיים, מהנדסים, משרדי עורכי דין , רואי חשבון, רשתות מזון, בתי דפוס, קבלני בניה, סוכנויות ביטוח.
הניסיון הרב והעבודה המשותפת עם המגוון הרחב של הענפים והעוסקים מקנה לנו את היכולת לדעת עם אילו בתי תוכנה עובד כל ענף, את מדיניות התמיכה שלהם והאם הם תומכים במהלכים טכנולוגיים כאלו ואחרים. זהו יתרון משמעותי לקהל לקוחותינו העסקיים.

אמינות ומקצועיות

שירות לקוחות אמין ומקצועי אשר נותנת מענה ללקוחותינו, מענה טלפוני מהיר מתן יעוץ ועזרה לכל לקוח בכל דבר. חברת מק מתחייבת לתודעת שירות ברמה הגבוה ביותר וסיפוק המוצרים האיכותיים ביותר. חברת מק כוללת שירותים נרחבים להקמת עסקך ותפעולו השוטף, מבחינה טכנית וטכנולוגית. כול סוגי השירותים במקום אחד מקצוענות ושירות.